Kalender

Zaterdag 10 Februari 2018 - IFAM Gent Indoor - www.ifam.be

Zaterdag 24 Februari 2018 - Fandorp Omloop Het Nieuwsblad

Zondag 25 maart 2018 - Solidpharma Run Essene (Affligem) - www.solidpharmarun.be

Vrijdag 20 april 2018 - City Lightrun Aalst - www.citylightrun.be

Zondag 29 april 2018 - Wettelklassieker Ninove - www.wettelklassieker.be

Donderdag 10 mei 2018 - Denderloop Liedekerke - www.denderloop.be

Zondag 13 mei 2018 - Valckenier Classic Aalst - www.valckenierclassic.be

Zaterdag 26 mei 2018 - IFAM Oordegem - www.ifam.be

Zondag 17 juni 2018 - Kriebeljogging Lebbeke - www.kriebeljogging.be

Zondag 24 juni 2018 - Rommelmarkt Welle (Denderleeuw) - www.rommelmarktwelle.be

Vrijdag 29 juni 2018 - Parkconcerten Liedekerke- www.pacoli.be

Maandag 9 juli 2018 - Parkconcerten Ninove - www.paconi.be

Maandag 23 juli 2018 - Parkconcerten Ninove - www.paconi.be

Vrijdag 3 augustus 2018 - Parkconcerten Liedekerke - www.pacoli.be

Maandag 6 augustus 2018 - Parkconcerten Ninove - www.paconi.be

Vrijdag 10 augustus 2018 - Stratenloop Denderleeuw - www.stratenloopdenderleeuw.be

Zaterdag 18 augustus 2018 - Sint-Rochus Braderie en Rommelmarkt Halle - www.sintrochusfeesten.be

Maandag 20 augustus 2018 - Parkconcerten Ninove - www.paconi.be

Vrijdag 31 augustus 2018 - Parkconcerten Liedekerke - www.pacoli.be

Zondag 16 september 2018 - Autoloze zondag Aalst RUN - www.tunnelrunaalst.be

Zaterdag 10 november 2018 - City Nightrun Dendermonde - www.nightrundendermonde.be

Zaterdag 17 november 2018 - Fluo Nightrun Gent - www.fluonightrun.be

Vrijdag 23 november 2018 - Fluo Nightrun Aalst - www.fluonightrun.be

Vrijdag 30 november 2018 - City Nightrun Geraardsbergen - www.nightrungeraardsbergen.be 

Zaterdag 15 december 2018 - City Nightrun Ninove - www.ninovenightrun.be

Vrijdag 21 december 2018 - Christmas Nightrun Herzele - www.christmasnightrunherzele.be